Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Misafir

2 posters

YILLARDIR ESIMIN PESINI BIRAKMADILAR !!!

bucocukdeli
    bucocukdeli

YILLARDIR ESIMIN PESINI BIRAKMADILAR !!! 001511

Erkek
    YETKİ : MODERATÖR

BASARI MODU
    DENGE:
    YILLARDIR ESIMIN PESINI BIRAKMADILAR !!! Img_left100000/100000YILLARDIR ESIMIN PESINI BIRAKMADILAR !!! Empty_bar_bleue  (100000/100000)
    SEVİYE:
    YILLARDIR ESIMIN PESINI BIRAKMADILAR !!! Img_left100000/100000YILLARDIR ESIMIN PESINI BIRAKMADILAR !!! Empty_bar_bleue  (100000/100000)
    AKTİFLİK:

ikon YILLARDIR ESIMIN PESINI BIRAKMADILAR !!!

Mesaj tarafından bucocukdeli Çarş. Eyl. 17, 2008 8:37 am

arkadaşlar sizlere eşimin yıllar önce yaşadığı ve evlendikten sonrada benimde korkularına şahit olduğum birşeyi anlatmak istiyorum.İlk başlaması 17 ağustos depreminden sonra olmuş.Tuhaf ürpertiler,kabuslar görerek başlıyor 3 harflilerler tanışması,sürekli rüyasında mezarda karşısına çıkan o yaratıkları görüyor,uyanıyor ,su falan içiyor fakat bir gölge eşimi takip ediyor,evde onun varlığını hissediyor,duş alamaz,uyuyamaz,namaz kılamaz,dua okuyamaz hale geliyor.yine bir gece rüyasında mezarlıkta olduğunu ve üzerine oturup onu boğmaya çalışan yaratıkları görüyor,rüya dışında ise dolabının aynasına yumruk atıyor,annesi ve kardeşi de aynı odada,o kadar çok vuruyor ki gürüktüye ev halkı uyanıyor,eşimin eli kanlar içinde kalıyor ama uyanmıyor bi türlü,annesi durumu anlıyor ve besmele çekiyor,kan ter içinde eşim uyanıyor sonunda.bir hocaya gitmekte buluyorlar çareyi,ve hoca kızınıza musallat olmuşlar dua etsin,geceleri aynaya çok bakıyor,bakmasın diyor hoca ve bir dua yazıp üzerinde taşımasını istiyor.bir süre sonra bu olay bitiyor,aradan yıllar geçiyor ve ben eşimle evleniyorum,bir köpek alıyoruz evimize,terrier cinsi her şey ilk başta normal sonuçta köpek işte,halıya falan işiyor ve biz kızıyoruz doğal olarak,fakat dikkatimiz çeken bişey köpek beni sevmiyor ve kıskanıyor eşimden,evt evt resmen kıskanıyor,eşime sarılmama,öpmeme izin vermiyor yatak odasının kapısı kapnadığı anda ulumaya,kapıyı tırmalamaya başlıyor,ben eve gelince akşamları hırlıyor bana,bir süre sonra eşim rüyasında köpeğin 3 harflilerden olduğunu,kendisine aşık olduğunu,ondan korkmaması gerektiğini ve peşini bırakmayacağını söylüyor,geceleri korkuyor eşim ama gündüzleri herşey normal.Ben çok sinirlendim ve köpeğe küfrettim bir kere,durdu durdu köpeğim birden üzerime koşmaya hırlamaya başladı,paçama yapıştı,ödüm koptu,eşim gel kızım yanıma diyerek sakinleştirdi köpeğimizi,eşimin ruhsal durumu kötüye başladığı için,köpeği vermek zorundaydık,fakat köpek benden kurtulamazsın diye rüyasında eşimi rahatsız etmeye dvm ediyordu,yine hocaya gitmekte bulduk çareyi ve hoca o köpeği atın,çok kötü şeyler olacak,dua okuyun,sirkeli suyla evi temizleyin dedi,en sonunda köpeği gönderdik,eşim çok ağladı mantıksız geliyordu tüm bunlar,sonuçda dünya tatlısı bir hayvan diyordu,neyse köpeği verdik kabuslar bitti,herşey iyiydi..taki rüyalar yeniden başlaya kadar 15 gün kadar önce rüyalar yeniden başladı ve bu sefer gerçek görüntüsü ile o 3 harfli gelmiş,giyinmiş,kuşanmış,parfüm sürmüş(ceset gibi kokuyormuş parfüme rağmen)eşime onu sevdiğini zarar vermeyeceğini korkmamasını söylemiş ve gel gezelim saat sabahın 4,5 ğu sana yıldızları göstereceğim sarıl bana demiş ve eşimi gökyüzüne uçurmuş rüyasında,eşim yüzüne bakamadım onun çok kötüydü diyor,sonra yere indirmiş yine gelicem demiş,eşim uyandığında saate bakmış saat 04:35,5 dk gökyüzünde kalmışlar yani sonra beni uyandırdı böyle böyle diye,ister inanın ister inanmayın arkadaşlar gerçekten çok kötü bir şey insanda psikoloji kalmıyor,allah hepimizi korusun,kimsede uğraşmasın bu tip şeylerle,inançsızlık etmesin
    scarface
    scarface

YILLARDIR ESIMIN PESINI BIRAKMADILAR !!! 001911

Erkek
    YETKİ : SİTE SAHİBİ

BASARI MODU
    DENGE:
    YILLARDIR ESIMIN PESINI BIRAKMADILAR !!! Img_left1000000/1000000YILLARDIR ESIMIN PESINI BIRAKMADILAR !!! Empty_bar_bleue  (1000000/1000000)
    SEVİYE:
    YILLARDIR ESIMIN PESINI BIRAKMADILAR !!! Img_left1000000/1000000YILLARDIR ESIMIN PESINI BIRAKMADILAR !!! Empty_bar_bleue  (1000000/1000000)
    AKTİFLİK:

ikon Geri: YILLARDIR ESIMIN PESINI BIRAKMADILAR !!!

Mesaj tarafından scarface Cuma Eyl. 26, 2008 6:48 pm

Allah hepımızı korusun

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 5:45 am